Näitan 1–12 tulemust 45-st

 • Kuumseadmed

  Kuumseadmed1 Product

 • Jäätis

  Jäätis30 Products

 • Metallist koogivormid

  Metallist koogivormid1 Product

 • Šokolaaditarvikud

  Šokolaaditarvikud13 Products

 • Sulatuspotid

  Sulatuspotid3 Products

 • Toiduvärvid

  Toiduvärvid13 Products

 • Tooted

  Tooted1 Product

 • Metallist keeksivorm (Travel cake), keskel eemaldatav toru, 250x60x60 mm

  32,90  sis. KM

  NB! Uus kogus jõuab lattu 8.oktoober, toode eeltellimuseks avatud.

  Maht 900 ml

  Quick View
 • 600-plus-3t-neronenerone-eko-dettaglio-pannello-di-controllo-digitale-1024x1024

  Konvektsioonahi 600PLUS 3Tdigital

  1532,00  sis. KM

  Sobilik mudel pagaritele ja kondiitritele, mis aitab suurenda igapäevaseid tootemahtusid lihtsalt käsitletava ja väikeste mõõtmetega konvektsioonahjuga, millele saab vajadusel lisada veeühenduse (lisatasu eest)

  • Mahutavus 3 plaati 600×400 või GN1/1
  • Siinide vahe 105 mm
  • Võimsus 3,66 kW
  • Elekter 220-240V 50-60Hz 15,6A
  • Mõõdud (L/S/K) 775x790x560

  Tellimisaeg kuni 3 nädalat

  Quick View
 • oranz-kakaovõi-lb06-chocolart

  Oranž kakaovõi 200g CHOCOLART

  27,30  sis. KM

  Oranž kakaovõi värv CHOCOLART. Enne kasutamist sulatada ja tempereerida. Kasutamistemperatuur: 28 ° C, aga mitte üle 45 ° C.  Valmis värv jääb täpselt seda tooni nagu ta on. Ideaalne toode šokolaadi- ja kommivormide värvimiseks, samuti sulatatud šokolaadi sisse segamiseks ja väliseks värvimiseks. Valmis toode millega saab tekitada kookidele veluur/sametefekti.

  Tellimisaeg kuni 3 nädalat

  Quick View
 • kuldne-kakaovõi-lb12-chocolart

  Kuldne kakaovõi 200g CHOCOLART

  34,86  sis. KM

  Kuldne kakaovõi värv CHOCOLART. Enne kasutamist sulatada ja tempereerida. Kasutamistemperatuur: 28 ° C, aga mitte üle 45 ° C.  Valmis värv jääb täpselt seda tooni nagu ta on. Ideaalne toode šokolaadi- ja kommivormide värvimiseks, samuti sulatatud šokolaadi sisse segamiseks ja väliseks värvimiseks. Valmis toode millega saab tekitada kookidele veluur/sametefekti.

  Tellimisaeg kuni 3 nädalat

  Quick View
 • must-kakaovõi-lb07-chocolart

  Must kakaovõi 200g CHOCOLART

  27,30  sis. KM

  Must kakaovõi värv CHOCOLART. Enne kasutamist sulatada ja tempereerida. Kasutamistemperatuur: 28 ° C, aga mitte üle 45 ° C.  Valmis värv jääb täpselt seda tooni nagu ta on. Ideaalne toode šokolaadi- ja kommivormide värvimiseks, samuti sulatatud šokolaadi sisse segamiseks ja väliseks värvimiseks. Valmis toode millega saab tekitada kookidele veluur/sametefekti.

  Tellimisaeg kuni 3 nädalat

  Quick View
 • lilla-kakaovõi-lb11-chocolart

  Lilla kakaovõi 200g CHOCOLART

  27,30  sis. KM

  Lilla kakaovõi värv CHOCOLART. Enne kasutamist sulatada ja tempereerida. Kasutamistemperatuur: 28 ° C, aga mitte üle 45 ° C.  Valmis värv jääb täpselt seda tooni nagu ta on. Ideaalne toode šokolaadi- ja kommivormide värvimiseks, samuti sulatatud šokolaadi sisse segamiseks ja väliseks värvimiseks. Valmis toode millega saab tekitada kookidele veluur/sametefekti.

  Tellimisaeg kuni 3 nädalat

  Quick View
 • Õunaroheline-kakaovõi-lb01-chocolart

  Õunaroheline kakaovõi 200g CHOCOLART

  27,30  sis. KM

  Õunaroheline kakaovõi värv CHOCOLART. Enne kasutamist sulatada ja tempereerida. Kasutamistemperatuur: 28 ° C, aga mitte üle 45 ° C.  Valmis värv jääb täpselt seda tooni nagu ta on. Ideaalne toode šokolaadi- ja kommivormide värvimiseks, samuti sulatatud šokolaadi sisse segamiseks ja väliseks värvimiseks. Valmis toode millega saab tekitada kookidele veluur/sametefekti.

  Tellimisaeg kuni 3 nädalat

  Quick View
 • kollane-kakaovõi-lb05-chocolart

  Kollane kakaovõi 200g CHOCOLART

  27,30  sis. KM

  Kollane kakaovõi värv CHOCOLART. Enne kasutamist sulatada ja tempereerida. Kasutamistemperatuur: 28 ° C, aga mitte üle 45 ° C.  Valmis värv jääb täpselt seda tooni nagu ta on. Ideaalne toode šokolaadi- ja kommivormide värvimiseks, samuti sulatatud šokolaadi sisse segamiseks ja väliseks värvimiseks. Valmis toode millega saab tekitada kookidele veluur/sametefekti.

  Tellimisaeg kuni 3 nädalat

  Quick View
 • hõbedane-kakaovõi-LB13-chocolart

  Hõbedane kakaovõi 200g CHOCOLART

  34,86  sis. KM

  Hõbedane kakaovõi värv CHOCOLART. Enne kasutamist sulatada ja tempereerida. Kasutamistemperatuur: 28 ° C, aga mitte üle 45 ° C.  Valmis värv jääb täpselt seda tooni nagu ta on. Ideaalne toode šokolaadi- ja kommivormide värvimiseks, samuti sulatatud šokolaadi sisse segamiseks ja väliseks värvimiseks. Valmis toode millega saab tekitada kookidele veluur/sametefekti.

  Laos saadaval

  Quick View
 • sidruni-kollane-lb04-colorart

  Sidrunikollane kakaovõi 200g CHOCOLART

  27,30  sis. KM

  Sidrunikollane kakaovõi värv CHOCOLART. Enne kasutamist sulatada ja tempereerida. Kasutamistemperatuur: 28 ° C, aga mitte üle 45 ° C.  Valmis värv jääb täpselt seda tooni nagu ta on. Ideaalne toode šokolaadi- ja kommivormide värvimiseks, samuti sulatatud šokolaadi sisse segamiseks ja väliseks värvimiseks. Valmis toode millega saab tekitada kookidele veluur/sametefekti.

  Laos saadaval

  Quick View
 • punane-kakaovõi-lb10-colorart

  Punane kakaovõi 200g CHOCOLART

  27,30  sis. KM

  Punane kakaovõi värv CHOCOLART. Enne kasutamist sulatada ja tempereerida. Kasutamistemperatuur: 28 ° C, aga mitte üle 45 ° C.  Valmis värv jääb täpselt seda tooni nagu ta on. Ideaalne toode šokolaadi- ja kommivormide värvimiseks, samuti sulatatud šokolaadi sisse segamiseks ja väliseks värvimiseks. Valmis toode millega saab tekitada kookidele veluur/sametefekti.

  Laos saadaval

  Quick View
 • roheline-kakaovõi-lb02-colorart

  Roheline kakaovõi 200g CHOCOLART

  27,30  sis. KM

  Roheline kakaovõi värv CHOCOLART. Enne kasutamist sulatada ja tempereerida. Kasutamistemperatuur: 28 ° C, aga mitte üle 45 ° C.  Valmis värv jääb täpselt seda tooni nagu ta on. Ideaalne toode šokolaadi- ja kommivormide värvimiseks, samuti sulatatud šokolaadi sisse segamiseks ja väliseks värvimiseks. Valmis toode millega saab tekitada kookidele veluur/sametefekti.

  Laos saadaval

  Quick View
Scroll to Top